Czy może być coś lepszego niż dobra książka? Warto o tym pamiętać i już od małego przekonywać dzieci do częstego sięgania po nowe lektury. Czytanie nie tylko rozwija wyobraźnię, ale i uczy wrażliwości oraz nowego spojrzenia na świat. Czytanie książek to jak możliwość zobaczenia wszystkiego dookoła, zupełnie innymi oczami. Zwłaszcza teraz, gdy zbliża się jesień i zima, wieczory szczególnie sprzyjają sięganiu po kolejne książki.

ksiazki

Jaką książkę warto zaproponować dzieciom, aby nie mogły się od niej oderwać?

Na pewno każdy kojarzy słynną serię o Harrym Potterze, która podbiła serca czytelników na całym świecie. I to wcale nie tylko tych najmłodszych!

Utalentowana J.K Rowling na całe szczęście na tym nie poprzestała i co jakiś czas oferuje swoim czytelnikom nowe kąski.

Kolejną z jej pozycji, która musi zostać przeczytana, z całą pewnością są baśnie Barda Beedle’a, które każdego czytelnika zabiorą w oszałamiający świat magii. Jest to książka, która bezpośrednio łączy się z serią przygód o młodym czarodzieju, ale na pewno spodoba się też osobom, które nigdy wcześniej nie miały okazji czytać Harrego Pottera.

Baśnie Barda Beedle’a to zbiór niesamowitych opowieści, które w całości przesycone są magią i zaczarowanym światem.

Dodatkowo występują tam ulubione postacie z Harrego Pottera! Nie zabraknie więc czarującej Hermiony, czy tajemniczego Dumbledora. Na pewno jest to pozycja, która idealnie sprawdzi się na prezent, zarówno dla dziecka, jak i dla starszego fana książek nawiązujących do magii.


Category: książki
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.