Czasopisma

Design Alive czyli żywe piękno

design aliveWyjeżdżając na urlop, warto uzbroić się w małą biblioteczkę czasopism i książek. Na co dzień często nie ma czasu, aby sięgnąć po dobrą powieść czy poszerzyć wiedzę o interesujące nowości.

Do pasjonatów wszystkiego, co piękne i dobrze zaprojektowane zaadresowany jest kwartalnik Design Alive. Zapierające dech w piersiach wiekowe i nowoczesne wnętrza, nowinki architektoniczne i rozmowy z przedstawicielami branży, to wszystko można znaleźć w każdym wydaniu.

W liczącym 80 stron numerze znajdzie się też miejsce na odrobinę mody oraz projektowania przemysłowego. Przedmioty wymyślone z największą dbałością o wygląd, ergonomię i komfort użytkowania, można obejrzeć nie tylko ich fotografie, ale też zgłębić historię powstania.

Czasopismo Design Alive to nie tylko opowieści o rzeczach — to także fascynacje ludźmi i pasjami. Autorzy pokazują rzeczy często pozostające na uboczu, historie dotąd niedostrzegane, ale niezmiennie piękne i warte opowiedzenia.

Nazwa Design Alive kwartalnika, czyli żyjące piękno czy też piękno w codziennym życiu to także pewnego rodzaju motto przyświecające pracownikom redakcji. Kilka razy do roku, wciąż na nowo starają się pokazać swoim czytelnikom, że rzeczy małe i duże, nawet takie, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi, mogą sprawić, że uśmiech częściej zagości na ich twarzach.