design aliveWyjeżdżając na urlop, warto uzbroić się w małą biblioteczkę czasopism i książek. Na co dzień często nie ma czasu, aby sięgnąć po dobrą powieść czy poszerzyć wiedzę o interesujące nowości.

Do pasjonatów wszystkiego, co piękne i dobrze zaprojektowane zaadresowany jest kwartalnik Design Alive. Zapierające dech w piersiach wiekowe i nowoczesne wnętrza, nowinki architektoniczne i rozmowy z przedstawicielami branży, to wszystko można znaleźć w każdym wydaniu.

W liczącym 80 stron numerze znajdzie się też miejsce na odrobinę mody oraz projektowania przemysłowego. Przedmioty wymyślone z największą dbałością o wygląd, ergonomię i komfort użytkowania, można obejrzeć nie tylko ich fotografie, ale też zgłębić historię powstania.

Czasopismo Design Alive to nie tylko opowieści o rzeczach — to także fascynacje ludźmi i pasjami. Autorzy pokazują rzeczy często pozostające na uboczu, historie dotąd niedostrzegane, ale niezmiennie piękne i warte opowiedzenia.

Nazwa Design Alive kwartalnika, czyli żyjące piękno czy też piękno w codziennym życiu to także pewnego rodzaju motto przyświecające pracownikom redakcji. Kilka razy do roku, wciąż na nowo starają się pokazać swoim czytelnikom, że rzeczy małe i duże, nawet takie, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi, mogą sprawić, że uśmiech częściej zagości na ich twarzach.


You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.