Uncategorized

Naukowo, lecz bez naukowego bełkotu

Jerzy Zięba i jego Ukryte Terapie to polska propozycja na temat terapii naturalnych, napisana przystępnym, ciekawym językiem, bez naukowego żargonu.

Dla każdego pacjenta

Książka odkrywa terapie naturalne, proste sposoby na pozbycie się nawet najbardziej zaawansowanych i przerażających społeczeństwo chorób. Sposoby te nie są ukrywane, lecz poprzez fakt iż lekarze, ani media nie informują o nich pacjentów, nie mają ani oni, ani ich rodziny świadomości iż wcale nie muszą cierpieć i być może wcale nie czeka ich śmierć. Informacje zawarte w ukrytych terapiach dają nadzieję chorym i informują zdrowych co zrobić w przypadku zachorowania lub gdy ktoś bliski zachoruje. Książka odkrywa nie tylko jak leczyć najgorsze schorzenia, ale również schorzenia przewlekłe, na jakie medycyna do tej pory nie znalazła rozwiązania.

Dla każdego lekarza

Ukryte terapie to również obowiązkowa pozycja dla wszystkich lekarzy. Nie zawsze działają oni ze złej woli, gdy muszą odmówić pacjentom dalszego leczenia. Po prostu nie są świadomi istnienia skutecznych alternatywnych metod. Dzięki tej książce, naukowej, lecz napisanej prostym, przystępnym językiem, lekarze ze wszystkich specjalności będą w stanie z niej skorzystać jednakowo.