Wnętrza wymagają znamienitej dekoracji. Warto wobec tego wybrać obrazy, które powieszone na ścianach w salonie, przedpokoju czy kuchni będą zdobić a jednocześnie pozwolą na zatrzymanie się na chwilę przy głębszej refleksji.

Doskonałe oprawienie
Ramy do obrazów od Galeria Plakatu występują w najrozmaitszych kombinacjach wymiarowych. Są wytworzone z najróżniejszych materiałów:

- drewna,
- plastiku,
- polistyrenu

Każda z nich powinna być dopasowana pod każde oryginalne dzieło czy też reprodukcję oraz pozostały wystrój wnętrz. To znakomita propozycja dla tych, którzy chcą w estetyczny i prawidłowy sposób powiesić obraz.

Można również wybrać konkretną grubość i szerokość ramki, fakturę i kolor a także rozmaite wykończenia oraz występowanie ornamentów. Równie ważne jest styl ramy: nowoczesny lub klasyczny, znakomicie łączący się z danym obrazem. Takie zespojenie da efekt dokładnego i pasującego do obrazu wizerunku, pozwalającego na zachwyt o każdej porze dnia i nocy.

Na szczegółowy wymiar

Obecnie mamy do wyboru indywidualne złożenie zamówienia na ramę do obrazu skrojoną na jego wymiar. Tak połączona całość będzie ze sobą współgrała a co najważniejsze, będzie się znakomicie prezentować w naszych czterech kątach.

Category: Uncategorized
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.