książki

Literatura Phillipa Zimbardo – szeroki wybór

Literatura z zakresu psychologii cieszy się sporym zainteresowaniem na rynku. Sięgają po nią zarówno uczeni, jak i miłośnicy takich zagadnień. Na uznanie zasługuje autor o nazwisku Phillip Zimbardo. To ciekawa postać, jaka tworzy unikalne treści, znane na całym świecie. Nie dziwi więc fakt, że Phillip Zimbardo książki rozchodzą się bardzo szybko w księgarniach. To propozycje, które zachwycają czytelników. Co warto wiedzieć o autorze? Jaka pozycja książkowa jest najbardziej znana? O czym trzeba pamiętać podczas doboru?

Phillip Zimbardo książki

phillip zimbardo książki

Zimbardo jest amerykańskim psychologiem, który ma włoskie pochodzenie. Co ciekawe, już od wielu lat jest profesorem na Uniwersytecie Stanforda. Zasłynął ciekawym eksperymentem więziennym, który dał zaskakujące efekty. Psycholog jest autorem wielu książek i założycielem Kliniki Nieśmiałości. Najbardziej znaną książką Zimbardo jest „Psychology and Life”, czyli „Psychologia i życie”. Jego pozycje książkowe głównie wiążą się z psychologią, która jest specjalnością autora. 

Zakup książek Zimbardo

Gdzie zakupimy książki Phillipa Zimbardo? Bardzo dobrym wyborem jest zakup w księgarni internetowej. Jest to miejsce idealne dla każdego, kto nie chce biegać po zwykłych księgarniach i tracić czasu na stanie w kolejkach. Zakupy online pozwalają zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Znajdziemy tutaj książki Phillipa Zimbardo, które są doskonale dla każdego, kto interesuje się psychologią. Możemy liczyć na atrakcyjne ceny i szeroki asortyment w księgarni.