książki

Niezwykła książka – Potęga teraźniejszości

Książka Potęga teraźniejszości od dłuższego czasu cieszy się uznaniem na rynku wydawniczym. Odkrywanie siebie jest ważną częścią życia każdego człowieka. Ta pozycja może być dla nas drogowskazem do tego, aby przeżywać swoje życie tu i teraz. W końcu życie mamy tylko jedno, dlatego warto z niego czerpać garściami. Jest to doskonała propozycja, do której można wracać w dowolnym momencie. Książkę można podarować bliskiej osobie z okazji urodzin lub imienin. Taki prezent sprawi, że czytelnik lepiej pozna siebie i swoje pragnienia. Czym cechuje się Potęga teraźniejszości? Gdzie zakupimy tę lekturę? O czym warto wiedzieć?

Potęga teraźniejszości

potega terazniejszosci

Kto powinien postawić na tę książkę? To dobry wybór dla każdego, kto chce pracować nad samym sobą. Ważne jest przekonanie się, że nasze życie leży w naszych rękach. Odpowiadamy za swoje pragnienia, potrzeby i dokonujemy ważnych wyborów. Faktem jest, że ta książka pozwoli nam odkryć prawdziwe ja. Może prowadzić do oświecenia i zastanowienia się nad tym, co jest najważniejsze w życiu. Autorem Potęgi teraźniejszości jest Eckhart Tolle. Mimo, że książka miała swoją premierę w 2013 roku, cały czas jest chętnie wybierana przez czytelników. Jeśli poszukujemy samych siebie i chcemy dowiedzieć się, jak kierować swoim życiem, ta lektura spełni nasze oczekiwania. Ważne jest to, co dzieje się tu i teraz. Autor wskazuje, że nie ma sensu zamartwiać się przyszłością i wracać do przeszłości. 

Gdzie kupić tę książkę?

Gdzie można kupić Potęgę teraźniejszości? Bardzo dobrym wyborem jest zakup w księgarni online. Jeśli nie mamy czasu na chodzenie po zwykłych księgarniach, cały zakup dokonamy bez wychodzenia z domu. W księgarni skorzystamy z pomocy doświadczonego pracownika. Nie od dziś wiadomo, że czytanie książek rozwija nasz umysł i pozwala poszerzyć horyzonty.