Księga gości weselnych wcale nie musi mieć prostych, białych kart. Obecnie bardzo dużym powodzeniem cieszą się księgi inne niż wszystkie, które zachęcają gości do wpisów oraz stanowią uroczą pamiątkę na lata. Sprawdź, co warto kupić!

Księgi gości z personalizacją

Doskonałym wyborem na wesele będzie księga gości (zobacz) z personalizacją okładki. Wtedy zwykła księga gości może przemienić się w spersonalizowany tom. Personalizacja przeprowadzana jest na bazie informacji przekazanych przez klienta zamawiającego taki druk.

Na okładce księgi gości umieszcza się informacje jak:

  • imiona nowożeńców
  • data wydarzenia

Do dyspozycji są także różnorodne wzory okładek, na przykład z modnymi teraz motywami botanicznymi lub motywami rustykalnym, dlatego można łatwo dopasować je do motywu przewodniego wydarzenia.

Księgi gości z czarnymi kartami

Dużym hitem wśród ksiąg gości weselnych są te wykończone czarnymi kartami. Wówczas księga przypomina album na zdjęcia sprzed lat. Jej karty wypisuje się nie zwykłym długopisem, ale specjalnymi markerami – białymi, srebrnymi albo złotymi, które nadają kartom niesamowity wygląd.

Taki niecodzienny wygląd książki weselnej zachęca gości do jej wypisywania, dlatego nowożeńcy mogą mieć pewność, że znajdą się w niej wpisy od praktycznie każdego, kto został zaproszony na ślub.

Księgi gości z ankietami

Kolejna popularna propozycja to księga gości z ankietami. Na ich stronach znajdują się wtedy nadrukowane ankiety dla gości, które dotyczą między innymi miejsca, z którego przyjechali, zabawy weselnej, zawierają również porady dla świeżo upieczonych małżonków.

Księga gości + fotobudka

Zamawiając księgę gości, można również pomyśleć o tym, aby skorzystać z fotobudki. To oferta polegająca na zamówieniu na przyjęcie budki fotograficznej, w której goście mogą samodzielnie wykonywać zdjęcia. Budka pozwala wtedy na ich wydrukowanie i zabranie na pamiątkę lub można wkleić je do księgi gości.

Zatem jeżeli koło fotobudki umieści się księgę gości, wówczas goście mogą nie tylko umieszczać w niej swoje wpisy, ale również dodawać do nich wykonane zdjęcia. Dzięki temu księga wypełnia się niezwykłymi wspomnieniami!

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.