The Kissing Booth to tytuł zarówno książki, jak i filmu, który obejrzeć można na platformie Netflix. W ostatnim czasie ogromnie zyskał on na popularności, szczególnie wśród młodzieży. Oprócz filmu można spotkać się także z książkami, które świetnie przedstawiają losy bohaterów. Jak można się domyślić, zaleca się przeczytanie książki.

Badania wykazały, że coraz większa liczba Polaków sięga po pozycje książkowe. Jest to oczywiście powód do dumy. O czym mówi The Kissing Booth?

Książka The Kissing Booth – gdzie kupić?

Miłośnicy robienia zakupów przez Internet książki zakupują za pośrednictwem stron internetowych. Jest to wygodne rozwiązanie, jednak czasami trzeba zachować ostrożność, aby nie natknąć się na internetowych oszustów. Oczywiście najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wybranie się do księgarni i zakup konkretnej pozycji. Obecnie można jednak spotkać wiele osób, które uważają, że kupno książek jest stratą pieniędzy i lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z bibliotek. Ma to wiele plusów. Jednym z nich jest oczywiście oszczędność funduszy, a drugim dbałość o środowisko, gdyż w ten sposób można ograniczyć drukowanie nowych egzemplarzy.

O czym mówi książka The Kissing Booth?

Fabuła opowiada o losach młodej, siedemnastoletniej dziewczyny, która może pochwalić się ogromną popularnością. Jednak nie jest szczęśliwa z jednego powodu, a mianowicie – jeszcze nigdy się nie całowała. Zbieg okoliczności sprawia, że w dniu festynu sama znajduje się w przygotowanej przez siebie budce do pocałunków. To właśnie tam przeżywa swój pierwszy pocałunek i to w dodatku ze szkolnym rozrabiaką. Miłosny romans, pierwsze zauroczenie i podejmowanie trudnych decyzji – to wszystko można znaleźć w tej książce, którą czyta się z zapartym tchem.

Jest to pozycja (https://tantis.pl/the-kissing-booth-p812681), po którą zdecydowanie powinny sięgnąć wszystkie fanki filmu oraz nastolatki. Napisana jest prostym językiem, dzięki czemu szybko się ją czyta. W księgarniach można znaleźć już obecnie 3 książki, które opowiadają o dalszych losach głównych bohaterów.

Category: książki
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.