książki

Szokująca książka – Don Stanislao

Kardynał Stanisław Dziwisz już od początku pontyfikatu towarzyszył w codziennym życiu papieżowi Janowi Pawłowi II. Wiele osób zna kardynała jako osobę uczciwą, spokojną i godną zaufania. Czy na pewno tak jest? Jakie fakty przedstawia autor książki Don Stanislao? O czym warto wiedzieć? Gdzie kupimy tę książkę?

Niezwykła historia – Don Stanislao

don stanislao

W książce rozmówcy Marcina Gutowskiego sugerują, że kardynał ma sporo grzechów na sumieniu. Ich słowa wskazują, że to kapłan nieczuły na krzywdę ofiar pedofilii w Kościele, urzędnik przyjmują koperty od duchownych oskarżanych o łamania prawa i osoba nie wahająca się użyć krwi papieża do budowania swojej pozycji. Ponadto, wskazują oni, że kardynał często kłamie dziennikarzom i ma wybiórczą pamięć. 

Marcin Gutowski

Autor stworzył także film dokumentalny, który został nagrodzony na World Media Festival w Hamburgu. Przedstawia on w swojej książce szokujące wyniki śledztwa dziennikarskiego. Jest to historia nie tylko o Dziwiszu, lecz także o ogromnym systemowych problemach Kościoła na świecie i w Polsce. Niestety wiele dróg dotyczących wykorzystywania seksualnego prowadzi do kardynała Stanisława Dziwisza. Wszystko to przedstawiono w książce Don Stanislao. 

Gdzie można kupić tę pozycję książkową? Na uznanie zasługuje zakup w księgarni online. Złożenie zamówienia jest bardzo łatwe, a nam pozostaje czekać na dostawę kuriera. Dzięki temu możemy z powodzeniem zaoszczędzić czas oraz koszty. Księgarnie internetowe mają wiele propozycji w swojej ofercie.